Mebli

Меблi із дерева

Все, що побажаєте для Вашої оселi

Фотографії наших робіт

GaleryBTN

Виготовлення та доставка виробiв

Можливе виготовлення виробiв в індивідуальному розмірі та вибiр варіанта тонування.

Доставка продукцiї з натурального дерева здійснюється за допомогою служб доставки по містах України.

Телефонуйте нам або робіть заявку для того, щоб ми прорахували вартість виготовлення та доставки виробів в ваше місто.

+38 (03654) 2-89-00

+38 (067) 941-49-68

(вікна, двері)

+38 (068) 741-70-72(крім 8-12серпня)

(мебель)Mеблi

 

 

 

 

    Ви можете обрати дерев'яні меблі, орієнтуючись на свої уподобання, стиль і площу приміщення. Колекції меблів з натурального дерева складаються з модулів, які легко варіюються, підбираються так, щоб ідеально вписатися у вашу оселю.

      На нашому сайті ви можете підібрати для себе відмінну дерев'яну спальню, передпокій, кухню або кабінет. Природна краса меблів з натурального дерева, благородні лінії, вишуканий стиль, надійність і комфортність - очевидні достоїнства наших колекцій меблiв з дерева. Це можливість для вас красиво оновити інтер'єр і атмосферу вашого будинку. 

    Меблі з масиву дерева мають особливий колорит. Важливим достоїнством є краса і довговічність цього природного матеріалу. Наші клієнти цінують меблі з масиву за зовнішню привабливість, дизайн, надійність. 

        Меблі з масиву дерева - оптимальний вибір і для будинку, і для офісу. Сама атмосфера в приміщенні, обставленому стильними дерев'яними меблями, комфортна і умиротворює. Високий клас, елегантність обстановки надають інтер'єру вашого будинку або офісу добротність і стильність, що благотворно відіб'ється на ваших клієнтах, відвідувачах і вас самих.

 

!!! МЕБЛІ НОВИНКИ !!!


    Н1      1       
Н2 2
Н3 3
Н4 1
Н5 5
Н6 6
Н7 7
Н8 8
Н9 9
Н10 10
Н11 11
Н12 12